آشنایی با گروه بین المللی آروین

ماموریت سیتی اپ بهبود کیفیت زندگی با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات به منظور ارتقا کیفیت و عملکرد خدمات شهری، کاهش هزینه ها، کاهش مصرف منابع و بهبود تعاملات بین شهروندان ، دولت و صاحبان کسب و کار می باشد .
سیتی اپ واحد استراتژیک شرکت تجارت آروین پیشرو (تاپکو) در حوزه راهکاری مبتنی بر گوشی های هوشمند و اینترنت می باشد . ما ﺑﺎ ﺑﮑﺎرﮔﯿﺮي داﻧﺶ و ﺗﺠﺮﺑﻪ روز دﻧﯿﺎ با طراحی و ﭘﯿﺎده ﺳﺎزي و راهبری راﻫﮑﺎرﻫﺎي نوین مدیریتی و بازاریابی و فروش آماده همکاری با تمامی فعالین اقتصادی ، آموزشی ، خدماتی و فرهنگی در حوزه تجارت الکترونیکی و همچنین بازاریابی در شبکه های اجتماعی می باشیم .

شرکت تجارت آروین پیشرو (تاپکو) در سال1383 فعالیت خود را با همکاری و هم اندیشی جمعی از دانش آموختگان مبتکر و علاقمند ایرانی با هدف ارایه سیستم های مدیریتی مبتنی بر فناوریهای نوین آغاز نمود. این گروه با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی و صنعتی روز دنیا در نخستین مرحله برنامه راهبری خود ، تلاش نمود تا با ترکیب و کاربردی کردن فناوری شناسایی و مکان یابی رادیویی ( RFID) ، فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT) و فناوری مکان یابی جهانی (GPS ) در حوزه مدیریت فرآیندهای سازمانی ، کنترل دسترسی و سیستم های مالی اعتباری هوشمند ، با افزایش سرعت ، دقت و کاهش خطای نیروی انسانی موجب افزایش بهره وری در این فعالیت ها گردد .
عضویت ها و گواهینامه ها :
• عضو سازمان نظام صنفی رایانه کشور
• عضو سندیکای شرکتهای شناسایی و مکان یابی رادیویی
• عضو اتاق بازرگانی
• دارای گواهینامه ISO9001-2008 از CERTROME ایتالیا
اطلاعات بیشتر ...